Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowała kilka samochodów. Kto ją rozpoznaje? (wideo)

Utworzony przez Belzebub, 21 stycznia 2014 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Jakiś Gościu,co za pierdoły piszesz?Nie znasz miejsca i sie wypowiadasz.Tam wolno parkować a chodnik ma ponad 5 metrów.Jakim Ty wózkiem tamtędy jeżdzisz...widłowym?..chociaż i tym spokojnie byś się zmieścił.Nie sztuka coś komentować trzeba też postarać się by to miało sens i było logiczne.Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopali psa : http://x.berith.pl/biednypies <-- biedna psinka ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponaje ja, handluje pasta tempo na zamojskiej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, to nie ona, ta laska jest szczuplejsza duzo...      
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie do CSI to obraz wyostrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może kierowcy pokzanych na nagraniu samochodów nauczyliby się poprawnie parkować? Miejsca na parkowanie jest na Zamojskiej ogorm, ale więkość lubelskich mistrzów kierownicy i tak parkuje częściowo na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam ale chyba za dużo kebabów wpierda......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze kto im kazał wjechać parkując na chodnik. Nie stać was polaczki na utrzymanie auta i płatny parking to je sprzedajcie. :)
Jeśli jest to zgodnie z prawem to będę parkował gdzie tylko jest  to możliwe, chociaż zarabiam grubo ponad 10k. Mam samochody dwa nowe z salonu i jeśli ktoś by mi uszkodził samochód to spotkał by się ze mną w sądzie za utratę wartości rynkowej, bo z ubezpieczenia chociaż by mi wyremontowali nie dostałbym tego co ten samochód był warty przed uszkodzeniem czy nawet głupim malowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam szczerą nadzieję, że jak najszybciej ją złapią i zapłaci za to co zrobiła, mała pinda, która wyładowała swoje żeńskie frustracje na samochodach uczciwych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ulica Miła w Lublinie?
Boczna Zamojskiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy akurat zostawili przepisową ilość miejsca, ale nawet gdyby nie, to inne służby są od egzekwowania kar za złe parkowanie, a nie jakiś gruby słoik w dresie. Bo to akurat jest zwykły wandalizm i jak ktoś mówi, że "dobrze, bo źle zaparkowali" to jest takim samym idiotą, jak to coś na filmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie sa sluzby od egzekwowania kar? Policja ma to gdzies (nieraz sprawdzalem, przyjezdzaja raz na dziesiec razy), a straz miejska ma byc skasowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gruba wenera w dresach z tłustymi włachami...brryyyyyy Chetnie bym jej ryja przyrysował Mam nadzieje że ją ktoś rozpozna i ją dorwa. Powinna pokryc koszty naprawy.... a jak nie ma kasy to wyciąć jej nerke alb i dwie i sprzedać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia pinda , miejmy nadzieje , że ktoś kto ją zna i jej nie lubi zobaczy to w necie i poinformuje kogo trzeba , łapy powinni jej poucinać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie sa sluzby od egzekwowania kar? Policja ma to gdzies (nieraz sprawdzalem, przyjezdzaja raz na dziesiec razy), a straz miejska ma byc skasowana.
Ale nie jest skasowana i póki co potrafią czaić się z fotoradarem za krzakiem i wlepić mandat za brak biletu, gdy  właśnie po niego idziesz do parkomatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna ładna, w modnej fryzurze: koczku, z modną drogą torebką a tu taka niespodzianka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zdesperowany jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ja natomiast chcialbym wiedziec,jakim prawem ten "nasz" rzad-nierzad POzwala sobie na upublicznienie nagran kamery monitoringu miejskiego? czyzby juz kazdy obywatel kraju byl inwigilowany i szpiegowany przez pozostalosci po WSI? Czy jest nadzieja, ze najblizsze wybory parlamentarne uporzadkuja nasz kraj na miare demokracji i wolnosci pozbawionej filmowania mieszkancow? POlska wpadla w kosmate lapska ludzi chcacych zaprowadzic dyktature i zniewolenie spoleczne poprzez kamery, gender, wywiad srodowiskowy i walke z Kosciolem...
takim prawem - baranie, że to daje szansę na złapanie tego ludzkiego śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie widać, że rysuje tylko samochody parkujące na chodniku. Popieram więcej odważnych i skończy się parkowanie na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś naćpany pojebie!!!! Każdy tylko umie oceniać po pozorach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...